Elexus Hotel Transfer

Ercan Havalimanı Elexus Hotel Transfer

Ercan Havalimanı Elexus Hotel arası 30 km yaklaşık 30 dk. uzaklıktadır. Lefkoşa üzerinden yada en yakın yol tercihi olan dağ yolundan Elexus Otel transferi gerçekleştirilir. Lefkoşa yolundan Girne merkez yada batı bölgesinde bulunan oteller için tercih edilmektedir. Dağ yolu hem mesafe hem de trafiğe ve trafik ışıklarında durmadan gidilebilecek en yakın yoldur. Kıbrıs Transfer firmamızla güvenilir ve konforlu bir yolculuk yapabilirsiniz. Ercan Havalimanı Elexus Hotel Transfer ve Taksi hizmetimizden en ekonomik fiyatlar faydalanabilirsiniz.

Kıbrıs Elexus Otel Transfer

Elexus Otele Nasıl gidilir?

Elexus Hotel Resort Spa Casino

Elexus Hotel Kuzey Kıbrıs’ın en popüler, en çok tercih edilen hotellerinden biridir. Ercan Havaalanından çıktığınızda en kısa sürede varabileceğiniz hoteldir. Elexus hotel sahile sıfırdır ve Girne’deki sahili en büyük oteldir. Aqua parkı, çocuk oyun alanları, yüzme havuzunun büyüklüğü, sahilin genişliğinden dolayı çocuklu aileler için en iyi oteldir. Ercan Havalimanı Elexus Hotel Transfer hizmetimizle tatilinize en iyi yolla başlarsınız. 

Kıbrıs Elexus Hotel Transfer

Kıbrıs Elexus Hotel Transfer hizmetimizi Kuzey Kıbrıs’a gelmeden önce https://kibristransferim.com adresinden ön rezervasyon yaparak Kıbrıs transfer hizmeti alabilirsiniz. Ercan Havalimanından çıkınca Lefkoşa yolu üzerinden dağ yoluna döndüğünüzde ulaşağınız ilk oteldir. Kıbrıs Elexus Taksi Transfer hizmeti almak isteyen misafirlerimiz müşteri temsilcimize uçak iniş saatlerini verdiklerinde Havalimanı çıkış kapısında isimleriyle karşılanır. satın almış oldukları Kıbrıs Paylaşımlı Transfer yada Kıbrıs Özel Transfer hizmetiyle otellerine doğru yola çıkarlar. Kıbrıs Otel Transfer fiyatlarımızı özel isteyen misafirlerimiz Kıbrıs Transfer fiyatları sayfamızdan, paylaşımlı, ekonomik, uygun fiyatlı isteyen misafirlerimiz Kıbrıs Paylaşımlı Transfer sayfamızdan inceleyebilirler. Ercan Havalimanı Elexus Hotel Transfer fiyatlarımız en uygun şekilde hazırlanmıştır.

Elexus Hotel'e nasıl gidilir?

Ercan Havalimanı Elexus Hotel Transfer hizmeti almak gelmeden önce tatil planlamasında en önemli başlıklardan biridir. Ercan Havalimanından çıktığınızda Elexus Hotele nasıl gidilir diye araştırmak yerini Kıbrıs Transfer firmamız sizleri havaalanı çıkış kapısında isminizle karşılayarak aracınıza eşlik eder.

Ercan Havalimanı Elexus Hotel Arası Kaç Km?

Ercan Havalimanı Elexus Hotel Arası Kaç Km? sorusunun cevabı yaklaşık 30 – 35 dk sürmektedir. Ercan Havalimanı Elexus hotel transfer hizmetimizi alarak ekonomik, uygun fiyatlarla transferinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Kıbrıs Elexus Hotel Shuttle Paylaşımlı Transfer
×

 

Merhaba

Lütfen Müşteri temsilcisi seçiniz.

× Hoşgeldiniz