Kıbrıs Çevre turları

 • Magosa Maraş Turu
  Magosa Turu Maraş Turu dünyadaki sayılı ikon müzelerinden olan St. Barnabas İkon ve Arkeoloji müzesini ziyaret ile başlıyoruz. Daha sonra St. Nicolas Katedrali olarak da bilinen Lala… Devamını oku: Magosa Maraş Turu
 • Lefkoşa Turu
  Kıbrıs Transfer firmamızla sabah otelden Lefkoşa’da geçilmektedir. Şehir merkezine giriş yaparken; eski şehrin kuzeyinde yer alan Girne Kapısı‘nı, şehir merkezinde yer alan KKTC Cumhurbaşkanlığı Sarayı, Venedik Sütunu ve tarihi İngiliz Mahkeme Binaları‘nı… Devamını oku: Lefkoşa Turu
 • Girne Turu
  Sabah Kahvaltısından sonra Kıbrıs Transfer fimamızla ilk olarak 1974 Barış Harekatında askerlerin karaya ilk çıkış yaptıkları yer olan; Çıkartma Anıtı ile Çıkartma Gemisi‘ni geziyoruz sonra Ünlü Escape Beach… Devamını oku: Girne Turu
 • Karpaz Turu
  Kıbrıs haritasında en uç burun olarak gördüğünüz bölgeye yani Karpaz bölgesine düzenlediğimiz bu turumuzda elektriği bile bulunmayan doğal güzellikteki Altınkum sahilinde denize girip, Zafer Burnuna 5km kala uğrayacağımız Apostolos… Devamını oku: Karpaz Turu

Kıbrıs Çevre Turları

Kıbrıs Çevre Turları adamıza gelen misafirlerimize günlük düzenlenen çevre ve Kıbrıs kültür turlarıdır. Bireysel yada gruplar halinde düzenlenmektedir. Kıbrıs Çevre turları daha fazla detay için whatsapp hattımızdan yazabilir istediğiniz tular için detaylı bilgi alabilirsiniz. Kıbrıs Çevre Turları sabah kahvaltısı yada öğle yemeğinden sonra hareket etmektedir. 24 saat öncesinden Kıbrıs Transfer görevlimiz tur hareket saati misafirlerimize iletilmektedir.

Kıbrıs Kültür Turları kişiye özel yada gruplar halinde düzenlenmektedir. Mercedes Vito, Sprinter, Otobüs seçeneklerimiz mevcuttur. Kıbrıs Kültür Turları mıza 24 saat öncesinden rezervasyon yapılması gerekmektedir. Kıbrıs Kültür Turları seçeneklerimiz Girne Turu, Magosa Turu, Maraş Turu, Güzelyurt Lefke Turu, Karpaz Turu mevcuttur. Özel turlarımız için lütfen fiyat talep ediniz. Firmamız son model araçlarla sizlere en iyi hizmeti vermektedir. Kıbrıs Çevre Turu fiyatlarımıza rehberlik ve ulaşım dahildir. Öğle yemeği ve müze girişleri misafirlerimize aittir.

Kıbrıs günübirlik Turlar kişi sayısına göre paylaşımlı olarak hareket etmektedir. Turlarımız bir güncesinden belli olur. Kıbrıs günübirlik turlar yeterli sayıya gelen tur sayısı kokartlı rehbet eşliğinde turumuza başlanır. Kıbrıs günübirlik turlar sabah ve öğlen hareketlidir.

Kıbrıs günlük gezi tur isteyen misafirlerimiz whatsapp hattımızdan bizlere ulaşıp rezervasyon yaptırabilirler. Kıbrıs günlük gezi turlar Girne Turu, Magosa Turu, Maraş Turu, Bellapais Turu, Girne Kalesi vb. tarihi yerler içermektedir. Kıbrıs günlük gezi turlara lütfen bir gün önce rezervasyon yaptırınız.

Kıbrıs Transfer Fiyatları mızdan yada whatsapp üzerinden bize istediğiniz zaman yazıp fiyat bilgisi talep edebilirsiniz. verilen fiyatlar kişi sayısına göre değişiklik göstermektedir. Tur araçlarımız mercedes vito, Mercedes Sprinter, otobüs yada midibus ayarlanabilir. Grup halinde gelecek misafirlerimize tularımızı birleştirebiliriz.

Paylaşımlı Kıbrıs Kültür turlarımız otel sırasına göre misafirlerimize verilen hareket saatinde buluşulur. kokartlı rehber eşliğinde misafirlerimiz araca bindirildikten sonra kokartlı rehber esliğinde turumuza başlanır. Kıbrıs’ta gezilecek yerler Boğaz Şehitliği, Kapalı Maraş, Girne Kalesi, St. Hilarion Kalesi, Lala Mustafa Paşa Camii, Namık Kemal Zindanı, Bellapais Manastırı, Beyler Beyi köyü, Barnabas Kilisesi, Aziz Nikolas Katedrali, Altın Kum sahilleri, Karpaz, Batık Gemi müzesi, girne limanı, Cengiz Topel Anıtı, Soli Harabeleri, Barbarlık Müzesi, Mavi köşk, Karmi İngiliz Köyü, Muratağalar, sandallar köyleri, Karaoğlanoğlu şehitliği, Kıbrıs çıkarma gemisi modeli ziyareti, Büyük Han, Selimiye Camii, Girne Kapısı, Yeşil Hat Sınır gezisi, Girne Yat Limanı, Aziz Mamas Kilisesi, Salamis Antik Kenti, Apasdolos Andreas Manastırı, Zafer Burnu gibi yerleri Profesyonel Kokartlı rehber eşliğinde tanıma fırsatı. Kıbrıs Kültür turlarımıza katılan misafirlerimiz turlarmızdan herzaman memnun kalıp adamızdan ayrılmışlardır. Doğanın ve tarihin güzelliklerini barındıran adamızı gezmeden gitmeyin. bizlere ulaşın. Instegram adresimizden resimlerimize bakabilirsiniz.

Bogaz-sehitligi-kibris
Bogaz-sehitligi-kibris
×

 

Merhaba

Lütfen Müşteri temsilcisi seçiniz.

× Hoşgeldiniz