Larnaka Havaalanı Transfer

Larnaca-international-airport

Larnaka Havaalanı Transferi

Larnaka, Kıbrıs’ın en büyük ikinci havalimanıdır. Larnaka şehrinin 8 km batısında yer alır ve Cyprus Airways, easyJet, Ryanair, Thomas Cook Airlines ve Thomson Airways için bir merkez olarak hizmet verir.
Larnaka Uluslararası Havalimanı, Larnaka şehrinin 8 km batısında yer almaktadır ve Kıbrıs’ın ikinci uluslararası havalimanı olarak hizmet vermektedir. Havalimanının iki terminali var – Kuzey ve Güney, yılda 7 milyon yolcu taşıma kapasitesine sahip.


Larnaka havalimanı Kıbrıs’ın en büyük havalimanıdır ve Kıbrıs’ın güney kıyısında yer almaktadır.
Larnaka Havaalanı transferleri için birçok seçenek vardır, ancak müsaitlik için önceden rezervasyon yaptırmak en iyisidir. Otobüsler, taksiler ve özel transferler mevcuttur.
Larnaka Havalimanı, Kıbrıs’taki tek uluslararası havalimanıdır. Larnaka şehrinde bulunur.
Larnaka Havalimanı, Kıbrıs’taki tek uluslararası havalimanıdır. Larnaka şehrinde bulunur. Havalimanında tek pist ve bir yolcu terminal binası bulunuyor.

Larnaka Hava Alanı Sıkca Sorulan Sorular

Larnaka Havalimanı, Kıbrıs’ın Larnaka şehrinde bulunmaktadır. Larnaka Havalimanı, Kıbrıs’ın en büyük havalimanıdır ve Kıbrıs’ın başkenti Nikosia’ya yaklaşık 45 kilometre uzaklıktadır.
Lefkoşa ile Larnaka arası yaklaşık olarak 200 kilometredir.

 

Güney Kıbrıs’ta sadece bir havaalanı var. Lefkoşa Uluslararası Havaalanı (LCA) olarak bilinir.

Larnaka, Kıbrıs’ta bulunan bir şehir olduğundan, Kıbrıs vizesi almak için Larnaka’ya seyahat etmek isteyenlerin vize almaları gerekmektedir. Kıbrıs vizesi almak için, Kıbrıs Cumhuriyeti’ne bağlı bir vize işlemleri merkezinden başvurmak gerekmektedir.
×

 

Merhaba

Lütfen Müşteri temsilcisi seçiniz.

× Hoşgeldiniz