Chamada Prestige Hotel Transfer

Ercan Havalimanı Chamada Prestige Hotel Transfer, Taksi

Ercan Havalimanı Chamda Prestige Hotel arası 30 km yaklaşık 30 dk. uzaklıktadır. Lefkoşa üzerinden yada en yakın yol tercihi olan dağ yolundan Chamda Otel transferi gerçekleştirilir. Lefkoşa yolundan Girne merkez yada batı bölgesinde bulunan oteller için tercih edilmektedir. Dağ yolu hem mesafe hem de trafiğe ve trafik ışıklarında durmadan gidilebilecek en yakın yoldur. Kıbrıs Transfer firmamızla güvenilir ve konforlu bir yolculuk yapabilirsiniz. Ercan Havalimanı Chamada Hotel Transfer ve Taksi hizmetimizden en ekonomik fiyatlar faydalanabilirsiniz.

Chamada Prestige Otel & Casino Kıbrıs

Chamada Prestige Hotel Kuzey Kıbrıs’ın en popüler, en çok tercih edilen hotellerinden biridir. Ercan Havaalanından çıktığınızda en kısa sürede varabileceğiniz hoteldir. Chamada hotel sahile sıfırdır ve Girne’deki sahili en büyük oteldir. Dağ ve deniz manzarası muhteşemdir. Ercan Havalimanı Chamada Hotel Transfer hizmetimizle tatilinize en iyi yolla başlarsınız. 

Kıbrıs Chamada Hotel Transfer

Chamada Otele Nasıl gidilir?

Ercan Havalimanı Chamada Prestige Otel Arası Kaç Km?

Ercan Havalimanı Chamada Hotel Arası Kaç Km? sorusunun cevabı yaklaşık 30 – 35 dk sürmektedir. Ercan Havalimanı Chamada hotel transfer hizmetimizi alarak ekonomik, uygun fiyatlarla transferinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Kıbrıs Chamada Otel Transfer

Kıbrıs Chamda Hotel Transfer hizmetimizi Kuzey Kıbrıs’a gelmeden önce https://kibristransferim.com adresinden ön rezervasyon yaparak Kıbrıs transfer hizmeti alabilirsiniz. Ercan Havalimanından çıkınca Lefkoşa yolu üzerinden dağ yoluna döndüğünüzde ulaşağınız ilk oteldir. Kıbrıs Chamada Taksi Transfer hizmeti almak isteyen misafirlerimiz müşteri temsilcimize uçak iniş saatlerini verdiklerinde Havalimanı çıkış kapısında isimleriyle karşılanır. satın almış oldukları Kıbrıs Paylaşımlı Transfer Shuttle yada Kıbrıs Özel Transfer hizmetiyle otellerine doğru yola çıkarlar. Kıbrıs Otel Transfer fiyatlarımızı özel isteyen misafirlerimiz Kıbrıs Transfer fiyatları sayfamızdan, paylaşımlı, ekonomik, uygun fiyatlı isteyen misafirlerimiz Kıbrıs Paylaşımlı Transfer sayfamızdan inceleyebilirler. Ercan Havalimanı Chamada Hotel Transfer fiyatlarımız en uygun şekilde hazırlanmıştır. Kıbrıs Hotel Transfer sayfamızdan diğer hotellerimizi inceleyebilirsiniz.

Kıbrıs Chamada Hotel Shuttle Paylaşımlı Transfer
×

 

Merhaba

Lütfen Müşteri temsilcisi seçiniz.

× Hoşgeldiniz