Ercan Havalimanı Limak Hotel Transfer

Ercan Havalimanı Limak Hotel Transfer, Taksi​

Ercan Havalimanı Limak Hotel arası  81 km yani 1 saat 15 dk uzaklıktadır. Kıbrıs Transfer firmamızla güvenilir ve konforlu bir yolculuk yapabilirsiniz. Ercan Havalimanı Limak Otel Transfer ve Taksi hizmetimizden en ekonomik fiyatlar faydalanabilirsiniz.

Limak Cyprus Deluxe Hotel

Limak Hotel Kuzey Kıbrıs’ın en popüler, en çok tercih edilen bafra hotellerinden biridir. Bafra bölgesi adanın doğu bölümünde yer almaktadır. Bakir bölgedir. Ercan Havalimanı Limak Hotel Transfer hizmetimizle tatilinize en iyi yolla başlarsınız. 

Kıbrıs Limak Hotel Transfer

Limak Hotele nasıl gidilir ?

kıbrıs-limak-hotel-transfer

Ercan Havalimanı Limak Hotel Otel Arası Kaç Km ?

Ercan havalimanından Limak otele magosa bölgesi üzerinden yada bafra bölgesi yolundan gidilebilir.  Ortalama yol mesafesi 81 km’dir. ve  1 saat 15 dk sürede ulaşılabilir. Limak otele taksi transfer ücreti için sitemizin fiyat listesi sayfasını inceleyiniz.

Kıbrıs Limak Otel Transfer

Kıbrıs Limak Hotel Transfer hizmetimizi Kuzey Kıbrıs’a gelmeden önce https://kibristransferim.com adresinden ön rezervasyon yaparak Kıbrıs transfer hizmeti alabilirsiniz.  Kıbrıs Limak Hotel Taksi Transfer hizmeti almak isteyen misafirlerimiz müşteri temsilcimize uçak iniş saatlerini verdiklerinde Havalimanı çıkış kapısında isimleriyle karşılanır. satın almış oldukları Kıbrıs Paylaşımlı Transfer yada Kıbrıs Özel Transfer hizmetiyle otellerine doğru yola çıkarlar. Kıbrıs Otel Transfer fiyatlarımızı özel isteyen misafirlerimiz Kıbrıs Transfer fiyatları sayfamızdan, paylaşımlı, ekonomik, uygun fiyatlı isteyen misafirlerimiz Kıbrıs Paylaşımlı Transfer Shuttle sayfamızdan inceleyebilirler. Ercan Havalimanı Limak Hotel Transfer fiyatlarımız en uygun şekilde hazırlanmıştır.

Limak Hotel Nerede, nasıl gidilir ?
Limak Otel Nerede ve Nasıl Gidilir sorumuzun cevabını alabilirsiniz. Limak Otel Bafra Turizm bölgesindedir. Ercan Havalimanından özel transfer araçlarımızla gidebilirsiniz.Kıbrıs Hotel Transfer sayfamızdan diğer hotellerimizin fiyatlarını inceleyebilirsiniz.

Kıbrıs Ercan Havalimanı Limak Hotel Taksi Hizmeti

Ercan Havalimanın Limak Hotel Taksi hizmetimiz maksimum 4 kişili aileler içindir. Kıbrıs Taksi kapasitesi 4 kişidir.

+905338628433 telefon numarasından yada whatsapp numaramızdan bizlere yazabilirsiniz.

Limak Hotel Paylaşımlı Transfer Shuttle Hizmeti

Limak Hotel Shuttle Transfer Paylaşımlı Transfer hizmetimize ulaşabilirsiniz.

1 thought on “Ercan Havalimanı Limak Hotel Transfer”

  1. Geri bildirim: Ercan havalimanı limak hotel – Kıbrıs Transfer

Yorumlar kapalı.

×

 

Merhaba

Lütfen Müşteri temsilcisi seçiniz.

× Hoşgeldiniz