Acapulco Hotel Transfer

Ercan Havalimanı Acapulco Hotel Transfer

Ercan Havalimanı Acapulco Hotel arası 30 km yaklaşık 30 dk. uzaklıktadır. Lefkoşa üzerinden yada en yakın yol tercihi olan dağ yolundan Acapulco Otel transferi gerçekleştirilir. Lefkoşa yolundan Girne merkez yada batı bölgesinde bulunan oteller için tercih edilmektedir. Dağ yolu hem mesafe hem de trafiğe ve trafik ışıklarında durmadan gidilebilecek en yakın yoldur. Kıbrıs Transfer firmamızla güvenilir ve konforlu bir yolculuk yapabilirsiniz. 

Kıbrıs Acapulco Hotel Transfer

Ercan Havalimanın dan Acapulco Hotel'e Nasıl gidilir?

Acapulco Otel (Beach, Resort, Convention, SPA Hotel)

Acapulco Hotel Kuzey Kıbrıs’ın en popüler, en çok tercih edilen hotellerindendir. Ercan Havaalanından çıktığınızda en kısa sürede varabileceğiniz hoteldir. Acapulco hotel sahile sıfırdır ve Girne’deki sahili en büyük oteldir. Aqua parkı, çocuk oyun alanları, yüzme havuzunun büyüklüğü, sahilin genişliğinden dolayı çocuklu aileler için en iyi oteldir. Ercan Havalimanı Acapulco Hotel Transfer hizmetimizle tatilinize en iyi yolla başlarsınız. 

Kuzey Kıbrıs’a gelmeden önce https://kibristransferim.com adresinden ön rezervasyon yaparak Kıbrıs transfer hizmeti alabilirsiniz. Ercan Havalimanından çıkınca Lefkoşa yolu üzerinden dağ yoluna döndüğünüzde ulaşağınız ilk oteldir. Kıbrıs Transfer hizmeti almak isteyen misafirlerimiz müşteri temsilcimize uçak iniş saattlerini verdiklerinde Havalimanı çıkış kapısında isimleriyle karşılanır. satın almış oldukları Kıbrıs Paylaşımlı Transfer yada Kıbrıs Özel Transfer hizmetiyle otellerine doğru yola çıkarlar. Kıbrıs Otel Transfer fiyatlarımızı özel isteyen misafirlerimiz Kıbrıs Transfer fiyatları sayfamızdan, paylaşımlı, ekonomik, uygun fiyatlı isteyen misafirlerimiz Kıbrıs Paylaşımlı Transfer sayfamızdan inceleyebilirler.

Ercan Havalimanı Acapulco Hotel arası kaç km?

Ercan Acapulco Hotel Transfer süresi yaklaşık 30 – 35 dk sürmektedir. Ercan Acapulco hizmetini firmamızdan en uygun fiyatlarla alabilirsiniz. Acapulco Hotel  nerede ve nasıl gidilir sorularına cevap isterseniz bizimle irtibat kurmak için destekten ulaşabilirsiniz.

Ercan Acapulco Transfer

Acapulco Hotele gitmek isteyen adaya gelecek olan misafirlerimiz +905338628433 numaramızdan yada whatsapp hattımızdan bizlere ulaşabilirler. Ercan Acapulco Transfer hizmeti. 

Kıbrıs Acapulco Hotel Shuttle Paylaşımlı Transfer
×

 

Merhaba

Lütfen Müşteri temsilcisi seçiniz.

× Hoşgeldiniz