Kıbrıs Transfer

Kıbrıs Transfer Araçlarımız

kıbrıs-transfer-mercedes2
Kıbrıs Ekonomik Transfer
1-3 kişi
Mercedes C180
5/5
cyprus-transfer-vito
Kıbrıs Transfer Hizmeti

4-7 kişi

Mercedes Vito
5/5
cyprus-transfer-sprinter
Kıbrıs Paylaşımlı Transfer

8-12 kişi

Mercedes Sprinter
5/5
Kıbrıs Ekonomik Transfer Hizmeti

Kıbrıs Ekonomik Transfer hizmetinden faydalanmak isteyen misafirlerimiz whatsapp’tan hızlı destek alarak gelecekleri uçuş detaylarını paylaşarak müsait transferleri sorgulatabilirler. Kıbrıs Ekonomik Transfer fiyatlarımız sayfamızdan otellerin kişi bazlı fiyatlarını kontrol edebilirsiniz. Kıbrıs Ekonomik transfer ve Kıbrıs Paylaşımlı transfer hizmetimiz ada genelinde sadece firmamız tarafından gerçekleştirilen transfer hizmetidir. Bu hizmetimizde transfer araçlarının araç ücretini değil sadece kişi ücreti ödeyerek en uygun ekonomik transfer hizmetini almaktasınız. Transfer araçlarımız sadece otellere uğramaktadır. Dolmuş tarzı çalışmamaktadır. Hizmeti alan misafirimiz hem ekonomik hemde rahat bir yolculuk hizmeti almaktadır.

Larnaka Havaalanı Transfer

Larnaca Havaalanı Transfer hizmetimizle Girne, Lefkoşa, Magosa, Bafra bölgelerine Transfer hizmeti sunar. Larnaca Havalimanı Transfer hizmetimiz. Kıbrıs Ekonomik transfer hizmetimizle en uygun fiyatlarla transferlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Ercan Havaalanı Transfer

Ercan Havaalanı Transfer hizmetimiz KKTC’ye gelen misafirlerimize Kıbrıs Vip Özel Transfer hizmetini en iyi şekilde sunmaktadır. Transfer firmamız en ekonomik transfer  hizmetini sizlere sunmaktadır.

 

Kıbrıs Paylaşımlı Transfer

Kıbrıs Paylaşımlı Transfer (Shuttle) özel transfer hizmeti almadan başka misafirlerle transfer aracına kişi başı ücret ödeyerek Kıbrıs ekonomik Transfer,  transfer hizmeti almaları anlamına gelmektedir.

Kıbrıs Çevre Kültür Turları

Kıbrıs Günübirlik kültür Gezi turlarında Girne Turu, Lefkoşa Turu, Gazi Mağusa Turu, Bellapais Turu, Kapalı Maraş Turu, Kıbrıs Çevre Turları

Kıbrıs Havaalanı Transfer

Ercan Havalimanı Transfer hizmetimiz KKTC’ye gelen misafirlerimize Kıbrıs Vip Özel Transfer hizmetini en iyi şekilde sunmaktadır. Kıbrıs Transfer Ücretleri sayfamızdan fiyatlarımızı görebilirsiniz.

Kıbrıs Otel Taksi

Larnaca Havaalanı Transfer hizmetimizle Girne, Lefkoşa, Magosa, Bafra bölgelerine Transfer hizmeti sunar.

Kıbrıs Transfer Taksi Hizmeti

Ercan Havalimanı Transfer , Girne, Lefkoşa, Larnaca Havalimanı, Kıbrıs Otellerine Vip, Kıbrıs Özel transfer hizmeti sunmaktadır. Kıbrıs Otel Transfer ve Kıbrıs Ercan Havalimanı Transfer hizmetlerimiz ile önemli sanatçı ve gruplarla çalışmış olan firmamız, başarının ve güvenirliğin adresidir.

Kıbrıs Ercan Havalimanı Otel Transfer Firmamız KKTC’de siz misafirlerimizin ulaşımlarını kolaylaştırmak amacı ile çalışan en iyi firmalardan birisidir. Kuzey Kıbrıs’ta ulaşımda sıkıntı bulunduğu için adaya gelen misafirlerimize transfer seçeneklerini sunup, istedikleri gibi, istedikleri yerlere transferlerini gerçekleştirmekteyiz. 

Ercan Havaalanı Transfer bölgesinde başlayan transferlerimiz adanın her köşesine Kıbrıs Ekonomik Transfer, Özel, Paylaşımlı Transfer hizmetlerini vermektedir. Firmamız misafirlerimizi Ercan Havaalanı çıkış kapısında isimleri ile karşılar, özel otoparkımızda önceden seçmiş oldukları araçlarımızla transferlerini gerçekleştiririz. Ercan Havaalanı Transfer hizmetimizden müşteri memnuniyeti garanti etmektedir. Kıbrıs’a gelen misafirlerimiz hiçbir şekilde Ercan Havalimanı’nda bekletilmezler.

kıbrıs-transfer-anasayfa
kyrenia-night-atmosphere-restaurant-old-harbour

Kıbrıs’ta gezilecek yerler

Kuzey Kıbrıs Kültür turları adamıza gelen misafirlerimize Kıbrıs günübirlik turlar ile daha iyi hizmet vermek için çalışmaktadır. Son yıllarda ada genelinde gelişmekte olan turizm, Kongre, Organizasyon, Kıbrıs Çevre turu ve Kıbrıs Gezi Kültür Turları, şehirler arası ulaşım alanında kendisini geliştirmiş ve bünyesinde bulunan araçları büyütmüştür. 

Kıbrıs günübirlik Turlar Ada genelinde yerli ve yabancı turistlere hizmet vermektedir. KKTC’ye Kongre Turizm amaçlı gelen misafirlerimize Ercan Havaalanı’ndan otellerine ve boş günlerinde Kıbrıs Çevre Turları yaparak, hoş ve keyifli zamanlar geçirmelerini amaçlamaktadır. Kıbrıs’ta gezilecek yerler için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. 

Kıbrıs günlük turlar katılmak için birgün önceden rezervasyon yapılması gerekmektedir. Girne Turu, Magosa Turu, Maraş Turu seçeneklerimizin arasındadır. Kıbrıs gezi ve günlük turlarımız kişi sayısına göre planlanmaktadır.

Kıbrıs Vip Transfer

Kıbrıs Vip Transfer hizmeti bilgilendirilmesi

Kıbrıs Vip Transfer hizmetini alan misafirlerimiz Ercan Havalimanı‘nda isimleriyle özel olarak karşılanıp, kişi sayısına göre seçmiş oldukları araçları ile istedikleri yerlere rahat, güvenilir, konforlu bir sekilde giderler. 

Instegram adresimizden bizleri takip edebilirsiniz.

Ercan Havalimanı Vip Transfer hizmetimiz özel hizmet alan misafirlerimiz için vip araçlarımız binek, vito, limuzin seçeneklerimiz bulunmaktadır. Binek sedan araçlarımız 3 kişi kapasiteli son model mercedes araçlarımız olup, konforu bulabileceğiniz hizmetimizdir.

 

Kıbrıs Vip Transfer 4 ve 7 kişi için Yüksek donanımlı, eğitimli şoförlü Vip minibüsümüz Mercedes vitolarımız bünyemizde bulunmaktadır. 8 ve 14 kişi için Mercedes Splinter, 15 – 25 kişi için midibüslerimiz ve 25 kişi üzerine bakımlı son model otobüslerimiz Kıbrıs Özel Tranfer adı altında  hizmet vermektedir.

kıbrıs-transferim
Kıbrıs Paylaşımlı Transfer

Kıbrıs paylaşımlı transfer hizmetimiz için Whatsapp hattımızdan irtibat kurabilirsiniz. Kıbrıs Paylaşımlı Transfer Fiyatlarımız için bizimle irtibat kurabilirsiniz.​

1.

7/24 Destek

2.

Online Rezervasyon

3.

En Uygun Fiyatlar

4.

Misafir memnuniyeti

Kıbrıs Transfer Fiyatları

Kıbrıs Transfer Fiyatları sayfamızdan güncel fiyatlarımızı piyasa fiyatlarının altında tutmaya çalışmaktayız. Kıbrıs Otellerine ve Girne, Lefkoşa, Gazi Mağusa, Bafra, Güzelyurt, Lefkoşa, Lefke bölgelerine göre fiyat değişikliği mevcuttur. 

Kıbrıs Transfer Fiyatları adaya gelecek misafirlerimize fiyatlarımız minimum seviyede tutularak hesaplanmıştır. Dileyen misafirlerimiz Kıbrıs Özel Transfer yada Kıbrıs Paylaşımlı Transfer seçeneklerimizden fiyat seçeneklerimizi inceleyebilirler.

×

 

Merhaba

Lütfen Müşteri temsilcisi seçiniz.

× Hoşgeldiniz