Ercan Havaalanı Transfer

kibris-paylaşımlı-transfer

Ercan Havalimanı Transfer hizmeti Kıbrıs Taksi tarafından işletilmektedir. Şirket, Ercan Havalimanı’na gelen ve giden yolcular için çeşitli transfer seçenekleri sunmaktadır.
Kıbrıs Transferim müşterilerinin ihtiyaçlarına hizmet etmek için modern, temiz ve konforlu araçlardan oluşan bir filo işletmektedir.
Ercan havalimanından Girne’ye veya Girne’ye ulaşmanın en iyi yolu Ercan havalimanı transferidir. Aralarından seçim yapabileceğiniz çeşitli ulaşım seçenekleri sunarlar. İster özel taksi, ister otobüs, ister minibüs isteyin, hepsi var.

Ercan Airport Transfer, Kıbrıs’ta faaliyet gösteren güvenilir ve profesyonel bir transfer hizmeti sağlayıcısıdır.
Ercan Havalimanı’ndan Girne, Lapta, Gazimağusa, Girne, Baf ve Limasol’a havalimanı transferleri sağlıyoruz.
Taksiler, minibüsler, otobüsler ve kamyonetler dahil olmak üzere geniş bir araç yelpazesi sunuyoruz.

Girne ile Ercan Havalimanı arası yaklaşık 1 saat sürmektedir.
Lefkoşa Ercan arası yaklaşık 50 km’dir.
Ercan Havalimanından merkeze gitmek için çeşitli seçenekler mevcuttur. Öncelikle, havalimanından merkeze taksi kullanarak gidebilirsiniz. Taksi, havalimanından merkeze yaklaşık 20-30 dakika sürer. Ayrıca, havalimanından merkeze otobüs kullanarak da gidebilirsiniz. Otobüs, havalimanından merkeze yaklaşık 45-60 dakika sürer. Son olarak, havalimanından merkeze kiralık araba kullanarak da gidebilirsiniz. Kiralık araba, havalimanından merkeze yaklaşık 30-45 dakika sürer.
Lefkoşa’ya Ercan Havalimanından gidilmesi için öncelikle Ercan Havalimanından bir taksi veya otobüs kullanılabilir. Taksiyle yaklaşık olarak 45 dakika sürüş mesafesi olan Lefkoşa’ya ulaşmak mümkündür. Otobüsler ise Ercan Havalimanından Lefkoşa’ya direkt olarak seferler düzenlemektedir. Otobüslerin seferleri yaklaşık olarak 1 saat sürmektedir.
Ercan Havaalanı Merit Park arası yaklaşık 25 km mesafededir.
×

 

Merhaba

Lütfen Müşteri temsilcisi seçiniz.

× Hoşgeldiniz